Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Családi ház építés/bővítés...

Családi ház építés/bővítés generálkivitelezővel vagy a nélkül?

Figyelt kérdés
Egy 65m2-es családi házat szeretnénk kibővíteni, a meglévő részre emelet kerül, és kb 25m2 épül még hozzá. Terv, statikus rendben. Tavasszal szeretnénk kezdeni, szerintetek generálkivitelezőt érdemes fogadni, vagy mindenre külön szakembert keressünk? Fontos lenne a gyorsaság, a minőség és természetesen az ár is. (Tudom, hogy általában kettőt lehet választani az előzőekből.) Ha tudtok ajánlani Miskolcon megbízható szakembert örömmel fogadom. Köszönöm
2009. dec. 17. 22:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Én valahogy mindig féltem ezektől a nagy cégektől. Az ismerősök 80-a panaszkodott. Kispórolták az anyagot, ha valamit esetleg pluszba kértek nem akármilyen felárat számoltak fel stb. Mi külön kerestünk szakembereket a házunk építésénél. Több idő, és energia, de szerintem megérte.
2009. dec. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A külön szakemberek azért jobb ötlet, mert ők annyira benne vannak ebben az egészben, hogy tudnak más szakmákból is ajánlani mestereket, akik referenciamunkáit is ismerik. Saját érdekük, hogy együtt jól dolgozzanak. A férjem víz-gázszerelő mester, de vannak kőműves-, villany-, festő, stb. ismerősei, akiket mer ajánlani. Mi budapestiek vagyunk, csak sajnos egészen leállt minden építkezés és felújítás. Ez van!
2009. dec. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez csak két dologtól függ: a pénztárcádtól, illetve hogy Te személy szerint mennyi időt, energiát tudsz rááldozni a dologra.

(A kettő értelem szerűen fordított arányban áll egymással.)

2009. dec. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!