Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Valaki hallott már olyanról...

Cirip21 kérdése:

Valaki hallott már olyanról hogy vasúti vagonból valaki házat épített? Mik lehetnek a hátrányai egy ilyen háznak? Találtam egyet eladásra téglával van körbeépítve és le is van szigetelve! Ha valaki hallott már ilyenről kérem írjon!

Figyelt kérdés
2014. márc. 10. 22:41
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Na mit gdoltok??
2014. márc. 13. 22:12
 12/14 anonim ***** válasza:

......első hallásra valami extrát, valami romantikát képzelnék el, mint pl.: egy víztoronyból átalakított lakás.

......Ellenben ez szörnyű kényszermegoldásnak tűnik. Kívülről lenne érdekesebb, így az ablakoknál sem látszik hogy van körülépítve.

......Nem akarlak megbántani, de ez nem egy otthonos házikó, ez egy melléképület szintjének tűnik.

2014. márc. 14. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Èpp ezèrt kèrdeztem nem veszem bàntàsnak :) azèrt szeretnèk ilyesmi hàzat venni mert viszonylag olcsó és ezt úgy újjíthatnám ami az én ízlésemnek megfelel nagyon sok munka lenne vele tető nyílászáró cserék és még bőviteni is szeretném igazából vmi olyasmit keresek ahol állnak a falak! Csak kiváncsi voltam hogy hallot-e vki már ilyesmiről de köszönöm hogy írtál :)
2014. márc. 14. 17:33
 14/14 anonim válasza:

Akkor már inkább egy mobil ház, bár azt se nagyon ajánlják télire. Egy vasúti vagont körbefalazni teljesen értelmetlen. Nyugaton vannak ilyen lakóházak mondjuk, de szerintem inkább macerás, mert az eső idővel úgyis kikezdi a vasat és akkor csak a gond van vele.


Ha az olcsóság miatt gondolkodsz ilyenben, akkor fából érdemes házat építeni. Lehet kész faházakat is kapni egész jó áron.

2014. márc. 31. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!