Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Nagytétény, Tenkes utca ér...

Nagytétény, Tenkes utca ér környéke. Vélemények?

Figyelt kérdés
Milyenek arra az emberek? milyen a környezet?
2009. nov. 17. 21:25
 1/10 A kérdező kommentje:
sry: és környéke
2009. nov. 17. 21:28
 2/10 anonim ***** válasza:

hali!


én a nagytétényi út pont azon részén laktam, kb egy hónappal ezelőttig, egészen 22éven keresztül.

régebben jó környék volt, mostanra elég sok suttyó lakik arra. van ott 1 kocsma, majdnem minden este van valami...

meg az a hülye játszótér: ott egész nap torka szakadtából üvölt az összes gyerek. nem is értem a szülők miért nem bírnak rájuk szólni.. na mind1...

a várostól iszonyat messze van, legalább 1 óra mire akárhova eljutsz. ha van kocsid, akkor meg a dugóban ülhetsz a budafoki úton vagy a szerémin.


a 33as busz jár arra egyedül, van hogy kimarad, vagy késve jön, vagy iszonyat tömeg van.

sajnos a bodzaszedők is egyre nagyobb populációban vannak jelen. volt,. hogy fényes nappal féltem a buszon.



ha csak albérletben laknál ott, akkor próbáld ki, de nem ajánlom, hogy ott vegyél lakást. igaz, olcsóbbak mint a belváros, de az életed rámegy az utazgatásra, és nehezebb is eladni.


albertfalva sztem egy fokkal jobb, igaz ott szinte csak panel van, de könnyebb a közlekedés, és talán nincs olyan sok alja ember...

2009. nov. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
jajj... az nem jó ugyanis oda kell költözzek, Miskolcról :S
2009. nov. 21. 11:44
 4/10 anonim ***** válasza:

ja, albiba, vagy sajátba?

lehet, h miskolcnál jobb. azt hittem pesti vagy. miskolcon hallottam arról avas nevű lakótelepről. hát annál biztos jobb, de vannak abban a kerületben jobb környékek is.

munka vagy suli miatt jössz?

amúgy elviselhető. csak én utáltam nagyon. ha csak pár évig kell ott laknod, akkor nem oylan vészes.

2009. nov. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Saját. faterom itt kapott új állást, így oda... :S elvileg végleges:(
2009. nov. 21. 19:38
 6/10 anonim ***** válasza:
nyugi, azért megenni nem fognak, vannak ott normális emberek is, csak ritkábban. ha gondolod, akkor szívesen segítek bármiben :)
2009. nov. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszönöm :) Írok amint felköltözünk:P
2009. nov. 22. 19:38
 8/10 anonim ***** válasza:

egyébként hány évs vagy? mert ha már érettségi környékén, akkor felvételizz miskolcra, bizti kapsz koleszt, vagy más városba. bár majd akkor derül ki, hogy milyen számodra a környék, ha ott laksz :)

vagy ha már dolgozol, akkor próbálj meg betársulni valami albiba a belvárosba.

pussz

2009. nov. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
14 vagyok sajnos.. most vagyok 8.os. Úgyhogy gimibe pesten szeretnék menni valahova:)
2009. nov. 23. 14:30
 10/10 anonim válasza:
tenkes utca? nem olyan vészes jobb mint a nyócker az biztos de messze van a várostól ahogy irták 2 busz megy arra és régen volt villamos is :S
2010. dec. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!