Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mennyi egy háromtagú család...

Mennyi egy háromtagú család havi kiadása? A számlákon kívül értem, mennyi megy el a háztartásra? (élelmiszer, vegyiáru, ruházkodás, egyéb)

Figyelt kérdés
2009. nov. 17. 10:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi hatan vagyunk, és csak kajára és tisztítószerekre 50.000.-ft megy el egy hónapban, de néha úgy érzem varázsló vagyok...
2009. nov. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi 3-an vagyunk. Rezsi + autó + benzin + lakáshitel = 100 ezer. Ruházkodás, kaja, vegyiárú, szórakozás = 50-80 ezer.
2009. nov. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

4en vagyunk, nekünk a kaja olyan 80ezer, ebben bennevannak a tisztítószerek is.

ruhát nemtudom, nemveszünk minden hónapban ruhát, csakha szükség van valamire, vagyha éppen van felesleg, amit ruhára el lehet költeni.

2009. nov. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

11.01! Tényleg varázsló vagy,hogy csinálod???


Csak mert nekünk a havi háztartási kiadás benne van 50 ezerben( pelenkával együtt), de férjem mindig cseszeget,hogy mások biztos jobban csinálják.Pedig mindenből az olcsóbbat,de nem a leggagyibbat veszem,nem zabálunk,felesleges dolgokra nem költök,nem szórakozunk,nem járunk sehova, az egyetlen luxus,hogy hetente egyszer azért sütök valamit. De nem tudom,min lehetne jobban spórolni!

2009. nov. 17. 19:49
 5/8 anonim ***** válasza:

Én havonta kb. 40-45 ezerből bevásárolok mindent ami kellhet: tartós élelmiszer, olaj, liszt, cukor, vegyiáru, stb. Aztán még napi egy ezres ott marad a boltban.

Lakáshitel 50000, villany 22000, gáz 27000, víz 6000, telefonok 10000, kábel TV 7000, autó hitel 26000.


Ruha/szórakozás szökőévente.

2009. nov. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez lemaradt: Két felnőtt + két gyerek (3, és 8 évesek)

ma 20:32-es

2009. nov. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Első vagyok. Úgy csinálom, hogy rengeteget sütök. Pl. kalács, bukta, kenyér, kakaós csiga stb... Ezekből ha valamit megsütök, akkor az egy reggelire, és egy vacsorára elég. Még mindig olcsóbb, mint hat emberre venni a sajtot, szalámit, sonkát stb.... Azért nem mindig ilyeneket eszünk, de hetente 2-3 szor sütök. Húst, csak a hétvégén, akkor is csak vasárnap. Azon kívül minden hónapban leülök, kiszámolom mennyi jut egy hétre kajára, és úgy megyek vásárolni, hogy nem viszek magammal több pénzt. Annyiból kell megoldani, amennyi nálam van. Nem mondom, hogy könnyű, de azért abszolút nem éhezünk. Most pl. vettem egy nagy sajtot az Auchanban. 830.-ft volt egy kiló. Az egy hétre elég kell, hogy legyen. A melegszendvicsre vannak rákattanva, de már sonkát nem teszek rá, és sajtosan is tök finom. Ja, és szinte soha nem veszek meg olyan dolgot amit a tv-ben reklámoznak, mert a marketingért nem vagyok hajlandó fizetni.

A Lidl-ben sokat vásárolok. Van egy nagyon finom virsli 500.-ft egy kiló. Azt minden héten veszek, és paprikás krumplitól kezdve főzelékek mellé azt eszik, oszt cső.:)

Remélem azért jobb is lesz a helyzet, de most ez van, és ezt kell megoldani. Pár hónapja csinálom csak, de hihetetlenül sokat lehet fogni a kaján. Csak nagyon tudatosan kell végiggondolni a dolgokat.

2009. nov. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mindannyiótoknak nagyon köszönöm a segítségét,olvastam sok hasznos dolgot.Nekünk sem volt mindig ennyire rossz a helyzet,de most nagyon szorosan kell fogni a gyeplőt. Varázsló! Minden elismerésem a Tiéd,nagyon jól csinálod.Azt hiszem meg kell tanulnom élesztős dolgokat sütni:-) További szép napot mindenkinek!!!
2009. nov. 21. 10:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!