Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Segitség? Bővebben lent.

Segitség? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Anyu mindig ad nekem feladatot hogy locsoljam meg a virágokat, söpörjek össze stb. De én mindig elfelejtem megcsinálni és mondta hogy irjak egy plakátot magamnak a szobámba hogy lássam és ne felejtsem el. Valaki tudna ötletet mondani hogy tudnék csinálni? Géppel szeretnék mert úgy szebben meglehet csak segitség kéne hogy hogyan csináljam meg gépen hogy mindig pipállhassam azt a feladatot ami már megvan és mindig ujra nyomtathassam. Előre is köszi
2013. aug. 22. 20:18
 1/3 anonim ***** válasza:

1.) Vegyél egy műanyagtáblát és letörölhető filccel rajzolhatsz rá, nem kell újra nyomtatni, csak a pipákat kitörölgetni!


2.) Állítsd be a telefonod naptárában a mindennapos feladatokat, és az majd figyelmeztet!

2013. aug. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nézd csak, a kiemelt google találatnál találsz egy csomó előre elkészített munka pipáló sablont, ezeket kinyomtathatod. Bal oldalra leírod a feladatokat és a hét minden napján kipipálod, amiket megcsináltál. [link]
2013. aug. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Így egyszerűbb, itt vannak:

[link]

2013. aug. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!