Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hova érdemes betenni a megtaka...

Hova érdemes betenni a megtakarított pénzt?

Figyelt kérdés
Ti hol tartjátok?
2013. aug. 13. 18:23
 1/7 anonim ***** válasza:
50%

Ha arra gondolsz melyik bankba érdemes berakni akkor az a válaszom egyikbe se.

Bankba beraktam a megspórolt pénzemet( 2500000Ft-ot ) hadd kamatozzon és csak azt láttam, hogy havi 200Ft-al kevesebb van a számlámom, mivel több díjat számoltak fel mint ami a kamat volt.

Szóval érdemesebb otthon tartani.

2013. aug. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%
Otthon beépített széfbe.
2013. aug. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Akkor lehet ez a legegyszerűbb megoldás, azt hogy lehet elkerülni hogy mondjuk több év után elveszítse az értékét az infláció miatt?
2013. aug. 13. 19:44
 4/7 anonim ***** válasza:
53%

Bankba simán rakhatod. Keveset ugyan, de kamatozik. Nekem viszonylag sok pénzem van bankban, mert nem akarok mindenféle tőzsdei dologgal foglalkozni. Az első válaszoló valamit nagyon elnézhetett, ha így járt, nem is igazán értem.

Pontosabb választ lehet adni, ha tudjuk, mennyi pénzről van szó és mennyi kockázatot vagy hajlandó vállalni.

2013. aug. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%
Az első válaszoló nyilván folyószámlára tette a pénzt, vagy olyan minimális összeget tett be takarékszámlára, aminek a kamata még nem fedezi a havi fix számlavezetési díjat. De amúgy vannak olyan takarékszámlák, amiknek egyáltalán nincs számlavezetési díja, csak körül kell nézni, nem az első szembejövő bankba bemenni.
2013. aug. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Állami kötvényekbe.
2013. aug. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem euro-kötvényben van.
2013. aug. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!