Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Feketén szereltettem be...

Feketén szereltettem be klímát, de rossz, aki szerelte 2 hete csak hiteget és hantázik napról-napra ígérgeti, hogy jön. Mit tehetek? Nekem mi bajom származhat ebből?

Figyelt kérdés

Beszerelte, aztán elment a gáz 2 hét alatt, kijött leszerelte kért 15eft-ot előlegként a javításra! Másnapra mondta, hogy kész lesz és hozza, eljött még 20eft-ért mondván megveszi a gázt is bele, de ezek után csak nem jött, mindig azt mondta majd holnap. 1 hét után visszakerült a kültéri, de állítólag otthon felejtette a gázt, hazament érte, hogy majd jön mindjárt, de azóta sem jelent meg, mindig kamuzik, hogy fontosabb dolga van!

A volt főnökére hivatkozott, hogy ott javították meg, nyomás próbázták meg egyebek. Na ma megelégeltem és felhívtam a volt főnökét, ő egy éve nem tud róla, pont ilyen miatt zavarta el, mert hazug megbízhatatlan! Most ott tartunk hogy lehet szerelési hiba miatt ment el a gáz! Mit tehetek?



2013. aug. 7. 22:13
 1/6 anonim válasza:
Keress egy hűtéstechnikai céget lehetőleg a közelben. Az a biztos.
2013. aug. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Shai-Hulud ***** válasza:

Futhatsz a pénzed után.

Meg akartál spórolni egy kis adót, ehelyett fizetheted a helyreállítást is.

Nem irigyellek.

2013. aug. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bravó! Harminc plusz fáért bárhol találni klímást aki felrakja, beüzemeli, és még a garit is pecsételi! Ezt az embert az életben nem látod! Ha még is, akkor verd ki belőle a pénzedet! Nem is értem honnét szedtek össze ilyen embereket!
2013. aug. 8. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tavaly nyáron még hivatalosan szerelte két szomszédba is, most menet közben derült ki, de nem mellesleg már rendőrként dolgozik!
2013. aug. 8. 07:32
 5/6 TappancsMancs ***** válasza:

"Meg akartál spórolni egy kis adót"


Adót a "szerelő" spórolt nem a kérdező.

2013. aug. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Shai-Hulud ***** válasza:

"Adót a "szerelő" spórolt nem a kérdező."

A fekete munka olcsóbb szokott lenni, ezért is kéri azt a megrendelő.

Vagyis a be nem fizetett adón osztozik a megrendelő és a vállalkozó.

Tehát mindketten "spóroltak", és mindketten adócsalást követtek el.

Ezért is szokták ilyenkor mindkét felet bírsággal sújtani.

2013. aug. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!