Bibi05 kérdése:
Kötés? De hogyan? Segítenél?
Figyelt kérdés
Még soha nem kötöttem, viszont szeretnék megtanulni. A neten szinte semmit nem találtam. Hogyan álljak neki, mi kell hozzá, mivel kezdjem? Nincs lehetőségen senkitől megtanulni, csak a net van, de itt nem találok semmit. Olyan videónak is nagyon örülnék ami egyszerűen mutatja be, hogy hogyan is kell elkezdeni. Teljesen kezdő vagyok. Minden segítséget szívesen fogadok. Köszönöm előre is.2009. okt. 13. 02:47
1/7 anonim válasza:
Én tudom,hogy kell kötni.De hogy gondoltad,hogyan mutassam meg?
2/7 A kérdező kommentje:
Nem, :) csak annyi, hogy hogyan induljak neki, mi kell hozzá, stb. Egyszerű lépések leírása.
2009. okt. 13. 04:00
3/7 anonim válasza:
Így senki nem tud neked segíteni,mert hiába írom le,ha nem látod,mit kell csinálni.Vegyél olyan könyvet,amiben leírják,hogyan kell kötni.Ha másutt nem,antikváriumokban találsz.
4/7 anonim válasza:
5/7 anonim válasza:
Bocsi,most látom,hogy ez csak a kezdősor.Itt a folytatás:
Ezen az oldalon találsz több fajta kötést,ha már nagyon belejöttél.:)
7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm nektek!
2009. okt. 13. 13:43
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!