Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogy néz ki az asztalod?

Hogy néz ki az asztalod?

Figyelt kérdés
2009. szept. 22. 19:55
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Táglalap alakú(szétnyitható)fehérés mindig 2 terítő van rajta.Egy "szebb"a tetején pedig félbehajtva a "mindenapi",hogy az koszolódjon.Az üléssarok piros.
2009. szept. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
1 vok.nem írtad hogy milyen asztal,és én autómatikusan étkezőre gondoltam..
2009. szept. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

[link]


22L

2009. szept. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
84%

Nem az enyém a férjem dolgozójából írok és ez az asztal jutott legelöször eszembe. Alig lehet a géphez férni, tele papirokkal, egy nagy rakás szemét az egész.

Egyébként üveg asztal.

A dolgozóban nem rakok rendet soha és mivel informatikus így addig dolgozik az íroasztalánál amíg oda fér. Ha nem fér el akkor megy a kanappéra a dolgozóban ha már az is tele akkor megy a nappaliba (notebookkal) és ilyenkor vissza szoktam küldeni a szobájába és rnedet tesz vagy szerintem néha ráveszi a takarítónöt hogy tegyen rendet mert néha mikor haza érek a takaritó után akkor rend van az asztalán. De inkább nem kérdezek semmit.

2009. szept. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim válasza:
100%

Fú szinte alig látni de átkutatom

nah van rajta: monitor, webkamera, papírzsebkendő kb 100db mert meg vak fázva, használt zsepkendő, neocitranos papí, teáspohát, tea kintő, winterfresh cukor, mézes negro,telefon, körömreszelő, olló, lakáskulcs, gyufa, csavarozóhegy, webkam telepítő cd, a régi kocsimról egy kinyomtatott kép, pénz, 1óvszer, meg a monitorra van ragasztva egy fénykép a barátnőmről:)

2009. szept. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

L alakú, fekete és poros.Szgép, fekete ikeás lámpa., telefonos doboz kábellel és fejhallgatóval, ceruzatartó fémszín, órával, két elosztódugó egymásban, a monitor alatt Garcia Marquez (könyvtári) könyve.Cien kézkrém a kupakján, bordó Sony Ericson, Reklámtoll, üres pénztárca, mérőszalag, CD(szív-ügyek)Teknősbéka, kék csíptetős konnycsat.

Kábelek.

2009. szept. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
61%
Konytycsat
2009. szept. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

nekem a galéraágyam alatt van egy 2 m hosszú asztal :) szürke az egyik fele szélesebb mint a másik (ilyen hullám alakú), a szélesebb felén írom a házimat (ott vannak a ceruzák, tollak kis tartókban), a keskenyebb részén van a laptopom :) mindkét irányba egy-egy lámpa néz. plusz a sarokban van egy kis lámpa, ami csak hangulatvilágításnak ég. általában rendes :) de néha az összes könyvem ki van dobálva :D


17/L

2009. szept. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
L alakú (olyan sarokasztal) középbarna fa és rendetlen :P
2009. szept. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

nekem is sarokasztal,világosbarna

a sarokban egy sólámpa,hangulatvilágításnak,egy olvasólámpa ami már vagy 5 éves,fém ceruzatartó a harry potteres időszakomból az megvan vagy 7 éves :D laptopom,egy mini tour eiffel párizsból,felette a falon egy parafatábla

2009. szept. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!