Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Albiközvetítés 6900ft-ért...

Albiközvetítés 6900ft-ért kamu? Csak mobilszám van megadva, név nincs, hogyan buktatható le?

Figyelt kérdés
Sokan hallottatok már az apródos csalókról szerintem. Egy kimagaslóan szép, átlagárban lévő, alacsony rezsivel rendelkező, alacsony közös költséges lakást hirdetnek csak1havi kaucióval, név nélkül, csak mobilszám van az aprodon megadva,6900ft közvetítési költségért. Hogyan bizonyíthatom be, hogy ez szerintem kamu, ha elmegyünk a közvetítőhöz mit tegyek, mert nyilvánnem fogja azt mondani, hogy óó persze és átverlek titeket is. Amikor elmegyünk megnézni a lakást elvileg a tulajnak és a közvetítőnek is ott kellene lenni nem? Mit tegyek? Kiváncsi vagyok mit válaszoltok!?

2013. márc. 30. 12:53
 1/4 anonim válasza:
Bágyámat 20ezerrel verte át egy irodával rendelkező közvetítőcég és nem tud csinálni semmit... ne menj bele ha kicsit is kamunak érzed!
2013. márc. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyszerű a dolog, szerződés kötésig ne fizess közvetítési költséget. Ha meg már van szerződés a lakásbérlésről , nem tud mivel átverni a közvetítő.
2013. márc. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Múltkor volt valami ilyesmi azt hiszem a Házon kívülben. 6900-ért kapott az illető egy listát, amit felkereshetett, persze semmit nem ért az egész, a közvetítő meg mossa kezeit, mert a szerződésben benne van, hogy semmilyen felelősséget nem vállalnak.

A neten meg tudod nézni az adást, az rtlmost.hu-n.

2013. márc. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm igen láttam én is a műsort,

Fókuszban is volt,szerintem ugyanarra gondolunk és neten is van erről anyag,ott is 6900ft szerepel és képek is mellékelve vannak, az apród oldaláról.

Szerintem akkor egyértelmű:)

2013. márc. 30. 17:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!