Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » HOnnan tudhatom meg, hogy...

HOnnan tudhatom meg, hogy valóban villanyóracsere lesz nálunk?

Figyelt kérdés

Itt járt két fura alak, akik azt mondták az émásztól jöttek, mert azt a tipusú órát ami nekünk van, azt lecserélik. Kérdezgették mikor vagyunk itthon, mikor tudnak jönni, furcsa volt. Serhol egy émász értesítő, csak ez a két ürge.

TUDOM, hogy a szomszédom órája ugyanolyan mint a miénk, hozzá mégsem kopogtak be, amikor szóltam, hogy az övé is olyan mint a miénk, azt válaszolták, hogy nem, ők tudják, hogy teljesen más óra.

Nem tudom hol lehetne utánna kérdezni az óracserének.



2013. márc. 23. 13:53
 1/9 anonim válasza:
Hívd fel a szolgáltatót és kiderül
2013. márc. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hívd fel a szolgáltatót és kérdezzél rájuk.
2013. márc. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szombat van. NINCS telefonos ügyfészolgálat.
2013. márc. 23. 14:07
 4/9 A kérdező kommentje:
Reméltem, hogy a neten van valami lista...vagy a fene tudja miben reménykedtem.
2013. márc. 23. 14:08
 5/9 anonim válasza:

az emasz.hu oldalról:


"Munkatársaink azonosítására szolgáló zöld számunk: 06 80 200-338


Ezen az ingyenesen hívható telefonszámon a fogyasztási helyre érkező munkatársaink azonosítását kérhetik. Az azonosításhoz kérjük, hogy a helyszínen kérjék el munkatársunk igazolványát és annak számát diktálják be ügyintézőnknek."

2013. márc. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi!:-)
2013. márc. 23. 15:15
 7/9 anonim ***** válasza:

Óracserére az Émász vagy alvállakozója a GA Magyarország emberei jogosultak(előbbi kék ruhás utóbbi szürke ruhás szerelők).De az a legfontosabb hogy minden szerelőnek van egy igazolványa hogy valóban szolgáltatói dolgozó és jogosult eljárni például óra csere ügyében.Valamint több hivatalos dokumentum is van amit ilyenkor ki kell tölteni.

A leggyanúsabb az hogy hétvégén NEM dolgoznak a szerelők csak hétköznap 8 és 14 óra között szoktak megjelenni.

És fontos! Pénzt soha nem kérnek-kérhetnek a szerelők ha csak említésre is kerül valami fizetnivaló tereld el a figyelmüket ültesd le egy üdítőre, mond azt hogy pénzt kell váltanod vagy hasonló és azonnal hívd a rendőrséget hogy frissében elkapják a csalókat!

Én is Émász alkalmazott vagyok ezért azt mondom ez mindenképp gyanús!

2013. márc. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nekem is gyanús.

Nem voltak egyenruhában, sima civil ruhában voltak, farmerben,dzsekiben. Igazolvány sehol. Amikor kérdezgetni kezdtek, hogy mikor vagyunk itthon akkor már tényleg gyanús lett, ezért azt mondtam, hogy a feleségem mindig itthon van a gyerekkel. Tényleg furcsa volt az egész szituáció.

Hívtam az émászt, de sajnos csak hétköznap tudok érdemben kérdezősködni. De fel is fogom őket hívni hétfőn. Ami még furcsa, hogy nincs értesítés?? Az Émász nem küldene értesítést egy óracseréről egy cetlit vagy egy sort sem? Csak egyszerűen idejönnek és kicserélik?

Az egész nagyon zavaros.

2013. márc. 24. 09:13
 9/9 A kérdező kommentje:
Pénzről nem volt szó, nem akartak fizettetni semmit.
2013. márc. 24. 09:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!