Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Van egy telkem. Volt rajta...

Van egy telkem. Volt rajta egy épület. De már akkor össze volt dőlve mikor vettem. Meg van rajta egy pici kis kunyhó de már mindjárt összedől. Be kell valahova ezt jelentenem? Hogy összedőlt?

Figyelt kérdés
2013. márc. 22. 07:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Írd le mit szeretnél.Ha el akarod bontani a kunyhót is döntsd előbb össze.Azt hiszem így nem kell bontási engedély.Ha építeni akarsz rá és tegyük fel bár nem tudom milyen épület volt és mekkora, elhordod és építesz rá egy ugyanakkora alpterületűt. Egy szomszédom így építkezett egy romhalmaz parasztházat elbontott és egy ugyanékkorát ugyanoda épített. Mindenféle engedélyek nélkül.Ha nem vagy túl feltünő helyen és nem jelentgetősek a szomszédaid én ezt csinálnám.Bár még nem tudni mi a szándákod a telekkel.
2013. márc. 22. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha a telekkönyvi kivonaton (amikor vetted kellett kapnod egy példányt) szerepel az épület, akkor be kell jelenteni.
2013. márc. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!