Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Felétek milyenek az időjárási...

Felétek milyenek az időjárási viszontagságok? Települést is írjatok, ismertebbet. Itt a Duna és Kecskemét közt nincs nagy baj! Hó kb 15cm, szél hordja. De fennakadás nincs.

Figyelt kérdés
2013. márc. 15. 14:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hó kb. 30 cm eddig az utcánkon meg a teraszon, de még mindig szakad. Az utakat nem tudom milyenek, mert nem jártam még ma a városban (nem is fogok, mert a garázsunk előtt 60 centi már a hó és azt nincs kedvem ellapátolni).

Nálunk van víz és áram, de sokaknál nincs a városban. Mi szerencsések vagyunk, a környékünkön ilyen szempontból minden rendben.

Nyíregyháza

2013. márc. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Pápa:

Erős szél. Már nem havazik! +2 fok. Buszok nem járnak, és délelőtt még "se ki se be" helyzet volt a városban... Most már lehet látni néhány merész autóst, de ritka... Áram, víz van.

2013. márc. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hóvastagságot nehéz megmondani, mert a szél miatt 2 és 60 cm között változik általában. A városban 50-60 cm-es hónyelvek simán előfordulnak.

A szél éjszaka és délelőtt tombolt, most kicsit mérséklődött. A hóesés délután elállt.

Tegnap este jöttem haza Budapestről végig az M6-oson. Két baleset maradványait láttam. Egyébként akkor lehetett haladni, csak a látási viszonyok voltak rosszak.

Kétségtelenül a tél legnagyobb havazása itt a mostani.

Pécs

2013. márc. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Zalaegerszeg: süt a nap, olvad, + 1°C. A szél viszont még erős, olykor viharos. Az utak a szélvédett helyeken már szárazak, de ahol erősen fúj a szél, ott hóátfúvások vannak. Közlekedni már reggel óta lehet, a helyi autóbuszok is csak néhány perces késéssel közlekednek. Szerencsére itt csak 5-6 cm hó esett most, így most már nem nagyon van mit hordania a szélnek. A tegnap este rosszabb volt.
2013. márc. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!