Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Analóg mérleget lehet még...

Analóg mérleget lehet még kapni valahol?

Figyelt kérdés
A digitális csak nekem nem a barátom? Vettem egyet a Mediamarktban és azon túl, hogy a kedvétől függően mutat valamilyen értéket, iszonyú gyorsan szívja le azt a kicsi 2032-es elemet. És nem azért, mert annyira nehéz vagyok, hogy milliárdnyi számítást kellene végeznie :D Elegem van már ebből a digitális majomkodásból, ami digitális, mérleg, hőmérő, fényképező, azzal eddig csak szívtam...
2013. márc. 14. 08:11
 1/4 anonim ***** válasza:

goodsmarketben vettem ezresért analóg mérleget,de sparban is láttam már


Én se szeretem a digitálisat,volt,de elajándékoztam,mindig lemerült mire 1-2 havonta ráálltam volna.

2013. márc. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tescóban 999 ft ért láttam, Goodsban is van 1000 valamennyi.
2013. márc. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Na jó, de ezek azért megbízhatóak? Vagy olyan, mintha én saccolnám meg egy ezresért, hogy ki hány kiló? :D
2013. márc. 14. 09:37
 4/4 anonim ***** válasza:

goodsmarketes jól mér

qannyi a hibája,hogy ha sokat pakolgatom,vagy lábbal lököm a helyére,elugrik,és mérés előtt vissza kell a nullára állítani

de ez a legtöbb analógnál így van

2013. márc. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!