Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Budapesten és környékén hol...

Szellkalman kérdése:

Budapesten és környékén hol érdemes lakást vagy házat venni?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra hogy hol jobb a közbiztonság, illetve hol vannak kisebb létszámban a tesvírek?


Előre is köszönöm



2013. márc. 11. 16:13
 1/7 anonim válasza:
100%
19. kerületben Wekerlén! Ez egy nagyon biztonságos hely!
2013. márc. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hát nézd, két fontos dolog: menny pénzed van a dologra, illetve mennyire fontos, hogy közel legyen a központ, ha fontos, hogy közel legyen, akkor a wekerle tényleg jó hely, vagy éppen Zugló, vagy ha rohadt sok pénzed van, akkor 2. ker, ha kevésbe fontos, hogy közel legyen akkor békásmegek óváros vagy kamaraerdő vagy pesthidegkút, vagy meg még annyira se fontos akkor a jobb elővárosok valamelyike (Budakeszi, Solymár, Budakalász stb. stb.) minden azon múlik, hogy mennyi pénzed van!
2013. márc. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kb. 10-12 millió forint áll rendelkezésre. A wekerlét már néztem én is. Jó környéknek tűnik.
2013. márc. 11. 19:15
 4/7 anonim ***** válasza:
10-12 millió forintból sajnos eléggé behatároltak a lehetőségeid, mondjuk az sem mindegy hogy mekkora lakás kellene (mert, hogy épkézláb családi házat ennyiből nem igazán fogsz találni). Téglalakásból szerintem 1-másfél szobásat kapsz ennyiért Budapesten vagy a környékén, panelból kapsz nagyobbat is, de még abból is lesz olyan környék, amit ki kell lőnöd. Amit ajánlani tudok az a kispesti lakótelep: nincs a legjobb híre, sokan nem is szeretik, de én két és fél év itt lakás után csak ajánlani tudom: a közbiztonság nem rosszabb, mint a város többi részén, metróval hamar ott vagy bárhol, minden egy köpésre megtalálható (üzeletek stb.) és a Wekerle is itt van 5 perc sétára és 59 nm-es 1+2 fél szobás lakásokból a jó állapotúak 9 milliónál kezdődnek, illetve körülnézhetsz a József Attila lakótelepen is ,az picit beljebb van és azt is dícsérik.
2013. márc. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Balázs10003 válasza:
A Duna környékéééén! :D
2013. márc. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
BUdapesttől délre tudsz ennyi pénzből venni lakást (Dunavarsány, Monor, Taksony..)
2015. febr. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk az előbb felsorolt helyeken vannak romák nyilván. Magyarországon ez természetes, de erre olcsóbbak a házak.
2015. febr. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!