Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Miért nem melegszik fel a víz...

Miért nem melegszik fel a víz a bojlerban?

Figyelt kérdés
Az áram bejön, világít is, de csak nagyon halk hangot ad, és nem melegszik fel a víz. Mit tegyek?
2013. márc. 9. 06:31
 1/6 anonim ***** válasza:
55%

" Mit tegyek? "


én ezt tenném :

-kikapcs a boylert,merthogy rossz,

-hívnék hozzá egy szerelőt,aki rendbe tenné,

és használnánk megint vidáman ,mint azelőtt,

2013. márc. 9. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát igen, Én is, de már jártunk úgy, hogy a szerelő azt mondta, hogy kis semmiségekért ne hívjuk ki, mert Mi is meg tudjuk csinálni. De hogyan? Ezért írtam, hátha valaki tudja, hogy esetleg csak egy kis alkatrészt kell a helyére visszarakni, hogy feleslegesen ne fárasszuk a szerelőt.
2013. márc. 9. 07:17
 3/6 anonim ***** válasza:
55%

" hogy feleslegesen ne fárasszuk a szerelőt. "


ez is nagyon jól megnevettetett ,köszi...

2013. márc. 9. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy jól indul a napod!
2013. márc. 9. 07:25
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én villanyszerelő vagyok ezért minimális szaktudás mellett ajánlom a bütykölést de egy szakember azért csak jobb lenne.

Ha azt mondta a szerelő hogy kis dolgokért ne fárasztd akkor hívj másikat azt a lusta dögöt meg felejtsd el!

Nos a téma lényege:

-Vagy kioldott a hőkioldó azt kell vissza állítani.

Minimum egy fáziskereső kell hozzá végig követni a fázist hogy elmegy e a fűtőszálig-de műszerrel hatásosabb mert azzal a nulla hibát is kiszűröd.Ha nem megy el a hőkioldóból akkor azon van egy kis pöcök azt kell benyomni.

-Ha elmegy de nem fűt akkor kiégett a fűtőbetét.

Cseréje összetettebb művelet,vizet leengedni,alaplapot levenni,fűtőbetét/tömítés csere(tömítést az alaplap alatt is kell cserélni!) és ilyenkor ajánlott a védőanód csere is valamint a tartály kipucolása.

-Vagy ha szerencséd van csak egy vezeték csúszott le de ezt szemmel is ellenőrizheted.

2013. márc. 9. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kedves villanyszerelő! Nagyon köszönöm a választ.
2013. márc. 9. 15:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!