Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mondjátok meg, mit tegyek?

Mondjátok meg, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mostanában nagyon szomorú szoktam lenni. Majdnem mindennap sirok. Mindig arra gondolok hogy miért pont én élem ezt az életet. Már sokszor gondoltam olyasmikre hogy "Megszeretnék halni", vagy mikor látom hogy egyesek mennyire boldogak és én. Nem tudom egyáltalán hogy mit tegyek. Szeretnék valaki más lenni, csakhogy az lehetetlen. Nem is tudom hogy én nekem hányszor voltak boldog pillanataim. Biztos vagyok benne hogy másnak jól megy minden, csak nekem olyan keserű ez az élet. Ha sirok baj, ha nevetek baj. Nem tudom mihez kezdjek. Ha igy folytatom tovább, csak egyet mondhatok. Alig várom haljak meg. Mit tegyek?
2013. márc. 8. 12:52
 1/3 anonim válasza:
Ne állj hozzá ilyen negatívan! Próbáld meg az életedben észrevenni az apró örömöket, keress olyan dolgokat amiért érdemes élned és amik boldoggá tesznek.
2013. márc. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én sírni nem sírok de az életem kész katasztrófa mikor úgy gondolom minden jó akkor jön valami katasztrófa.Már keseregni sincs kedvem rajta csak kínomban röhögök magamban egyet mert tudom hogy valahogy az is megoldódik.Kész csőd az életem.
2013. márc. 9. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat...Remélem hogy majd be is tudom tartani őket.
2013. márc. 9. 19:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!