Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Nálatok sem került levonásra...

Nálatok sem került levonásra a 10 % a gáz és villanyszámlából?

Figyelt kérdés
Mi lesz vajon ezzel? Azért ez egy családi háznál akár 10 ezer ft-ot is jelentene. Nem lesz már belőle semmi szerintetek sem?
2013. febr. 20. 19:53
 1/9 anonim ***** válasza:

Nálam minden rendben,megtörtént a csökkentés.

TIGAZ,ÉMÁSZ

2013. febr. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mi átalányt fizetünk mindkét számlánál.

Éves elszámolás van.Majd meglátjuk.

2013. febr. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Pont az álltalány fizetésnél látható a csökkentés,mert ott egyforma a havi fogyasztás,aki minden hónapban diktál ott nehezebben érzékelhető a változás ,mert közel se biztos hogy minden hónapban egyformán fogyasztott.
2013. febr. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettőnél átalányt fizetek, nálam csökkentek a számlák (igaz nem 10%-al).


E.ON mindkettő

2013. febr. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Átalánydíjas vagyok, az előre kiküldött villanyszámlákat sztornózta az EON és küldtek újakat. A januári csak kb. 5%-kal csökkent (elszámolási időszak dec.15-jan.15.), de a februári már rendben van.

A FŐGÁZ is csökkentette az árakat.

2013. febr. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Éppen hogy átalánynál nem könnyű ezt most kiszámolni.

Az éves elszámolás számlája most érkezett februárban .

De ez még a tavalyi fogyasztás,és nem csökkentett.Ha én

tavaly többet fogyasztottam,mint ahogy kalkulálták,még rá is fizetek .Ebből a fogyasztásból van kikalkulálva az

idei havi átalányom. Ez akár fizetés szempontjából több is lehet . A számlán azt tudom megnézni,mi van irva KW/ft

Ez a mérvadó,nem ami a sárga csekkre van írva .

Ne úgy csökkenjen 10%al,hogy annyival kevesebbet is fogyasztok .

2013. febr. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Eon havi diktálás:

a nem egyforma fogyasztás miatt csak az éves díj minimális csökkentését vettem észre,de egy régebbi átlag olyan fogyasztással összehasonlítva látszik a különbség.

2013. febr. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én megnéztem a hasonló fogyasztású hónapokban,hogy mennyit fizettünk és valóban most kisebb lett a számla.
2013. febr. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nálunk az ELMŰ küldött egy számlát,amihez volt csatolva egy sárga üres csekk, nagy betűkkel rajta, hogy - 10 % és áthúzva vastagon pirossal. Írt mellé egy levelet, hogy ők végzik rendesen a munkájukat és nem értenek egyet a csökkentéssel.

A gázszámlán szintén semmi változás. Minden adat ugyan az, mint az előző hónapban. Annyira bosszant, mert nagy volt a gázszámlánk nagyon és 10 % kedvezmény is jól jönne nagyon.

2013. febr. 21. 21:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!