Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hol vehetnék olcsón natúr...

Hol vehetnék olcsón natúr lambériát, melyet lefestetnék fehérre és úgy raknám a falra? (kép)

Figyelt kérdés

[link]


Ilyesmit szeretnék. Kb ilyen széles lambériát és így szeretném felrakni a konyhába.



2013. febr. 5. 15:30
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja, és természetesen a lehető legolcsóbban :)
2013. febr. 5. 15:30
 2/10 anonim ***** válasza:

Fatelepek, tüzép-telepek, építőanyag-telepek árulnak kész lambériát = nútolt falécek.

De akármelyik maszek asztalos is készít nektek ilyet.

2013. febr. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom, ez elég olcsó-e, de van OBI-ban ilyen silányabb, B kategóriás kezeletlen fából készült lambéria, azt elvileg ajánlatos is lekenni valamivel, és majdnem mindegy, hogy lakkal vagy festékkel. Csomagban lehet kapni, ha összerakod kb 160 cm hosszú.

Neked amúgy nem lenne jobb a fehér műanyag panel? Az alapból fehér, és az anyaga miatt jobban is lehet tisztítani, igaz egy hajszállal drágább mint ez a kezeletlen amit írtam, de neked még rájön a festék is, nem tudom hogy melyik lenne olcsóbb.

2013. febr. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ja nem szeretnék műanyagot :) mindenképp fából.. festéssel biztos drágább lenne, mert asztalos ismerős festené (illetve fújná) de asztalossal drágább lenne megcsináltatni.. ezért szeretném készen venni.
2013. febr. 5. 16:04
 5/10 A kérdező kommentje:

[link]


pl ilyesmi.. gondolom ezt méretre lehet vágni.

2013. febr. 5. 16:09
 6/10 anonim ***** válasza:
Persze, simán méretre vághatod. Anno, mikor előszobába csináltunk ilyen lambériaborítást, akkor több hosszúságban láttunk ilyen faanyagot. Érdemes kimérni előtte, hogy milyen magas a fal, amit be szeretnél ezzel burkolni és annak a többszöröséhez legközelebb álló hosszúságot választani, így lesz a legkevesebb hulladék.
2013. febr. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 kunu lenke ***** válasza:
Szia.Én a Skandináv fatelepet ajánlom a 19 mm-s lambériát 1900 Ft adják négyzetméterét!AZ üllői úton végig kell menni és a végén van a vasúti sorompó Vecsés előtt a Ferihegyi út előtt jobbra a sarkon.Nem kell átmenni a sorompón előtte 20-30 méterre van!Én szoktam válogatni is A LAMBÉRIÁT!!
2013. febr. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ú köszi :) de én messze lakom Budapesttől.. majd szétnézek itt akkor a környéken tüzépeken..meg amiket említettetek, Köszönöm!
2013. febr. 5. 22:43
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
A praktikerest felejtsd el ennél jóval olcsóbbat is kapsz PL: [link] eZ CSAK EGY VOLT DE LEHET TALÁLSZ MÉG OLCSÓBBAN.
2013. febr. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Á ez tök jó! Köszönöm!! Kecskeméttől 15 perce lakok.. :)
2013. febr. 7. 08:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!