Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül egy családi...

Blueboy kérdése:

Mennyibe kerül egy családi ház bontása?

Figyelt kérdés

Adott egy 80m2-es tégla építésű családi ház. Ezt szeretném lebontatni és a sittet elszállíttatni.

Aki csinált mostanában hasonlót, érdekelne hogy mennyibe jön ki kb egy ilyen cselekmény engedéllyel, munkadíjjal, elszállítással ?



2013. febr. 3. 13:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Adj fel hirdetést,hogy az lebontásért cserébe elvihetnek minden anyagot! Szerintem lesz rá jelentkező.Így egy ft-ba nem kerül,nem dolgozol,a szállításért nem fizetsz és mégis meg van oldva!Láttam már ilyen hirdetést.Apród-jófogás.
2013. febr. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Így igaz egy ügyes vállalkozó ha használhatók az anyagok ingyen elviszi mert jobban keres a kitermelt használható anyagokkal mint ha szétbarmol mindent és huulladékként viszi el x forintért.Egyébként egy romos vályog épületet 1000ft per m3 áron bontottak és vittek el 4 éve. 70 m3 volt.
2013. febr. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 kunu lenke ***** válasza:
56%
Szia.Helyt adok az elöttem szolóknak valóban így is lesz rá jelentkező ha meghirdeted újságban vagy akár a Vatera.Tesz-vesz,Apród,Jófogás,Zsibvásár, Stb !! Az interneten!!
2013. febr. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 kunu lenke ***** válasza:
56%
Helyileg hol van és milyen héjazat van rajta?
2013. febr. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Naa ,látod,már itt gazdára talál! :) 1-es voltam.:)
2013. febr. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Helyileg Gödön van. Még csak most készülök megvenni, de előtte igyekszek felmérni az összes felmerülő költséget. Egyébként köszönöm a válaszokat.
2013. febr. 3. 21:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!