Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Tudnátok olyan helyet ahol...

Tudnátok olyan helyet ahol ingyen vagy minimális áron elhozható a fahulladék?

Figyelt kérdés
Igazábol Érd és környékén vagy max Bp. XI.ker lenne jó,régen ingyen kaptam a megmaradt butorlapokat nekünk ez volt a legjobb,kérem segítsenek nekünk!Köszönöm!!!!!

2013. jan. 15. 16:10
 1/3 kunu lenke ***** válasza:
Szia.Próbálkozz asztalos műhelyt keresni,ott van esély ,hogy ingyen vagy olcsón hozzájuthatsz fahulladékhoz.
2013. jan. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Sajnos ez már nem igy megy.Asztalosoknál még a forgácsot sem doják ki,vagy ugy eltüzelik(fűrészporos kályha) vagy megy fabriket alapanyagba,a lényeg hogy ingyen nem kapsz ha csak nem ismerős.A többi hulladékkal is ez van,ingyen már nincs semmi.....
2013. jan. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én helyet keresek tudom hogy semmi sincs ingyen....köszi a jó tanácsot barom sokra megyek vele hogy itt bármit kérdezek csak kioktatják az embert!Nahát semmi sincs ingyen TÉNYLEG????
2013. jan. 16. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!