Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mendén milyen az élet, közbizt...

Mendén milyen az élet, közbiztonság stb érdemes oda költözni?

Figyelt kérdés
Főleg azoktól kérdezem akik ott élnek esetleg vagy sokat járnak arrafelé? Kisebbség, környezetre gondolok például.

2013. jan. 6. 14:51
 1/2 anonim válasza:
Én itt élek. Kisebbség az itt is van, de nincs velük gond! Sőt! Csak jót tudok mondani róluk! Nagyon védik Mendét! Ha valami gond van az akkor az idegen kisebbség. Az meg mindenhol van. Gyönyörű környék! Jó levegő! Csak jót tudok mondani. Iskola, óvoda van, bölcsi most épül. Nem tudom mi érdekel még. Kocsma is van, több is. :-) Közért éjjel-nappal. A pali, az éjjenapPALI. Benzinkút olcsó. Kérdezz!
2013. jan. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia, mi is oda szeretnénk költözni (ezért kérdezek): viszont nekem Pestre kellene bejárnom dolgozni. Milyen Mendén a közlekedés? Mivel érdemes Pestre ingázni, és kb mennyi idővel számoljak? Hétvégén is van közlekedés? Nekünk sajnos nincsen autónk.


A másik pedig a közbiztonság, amit említettél is: tényleg sok az "átutazó" a falun? Nekem a feleségem lenne folyton otthon, de nem tudja megvédeni magát - szokott lenni kötekedés?


Milyenek a szomszédok? Vannak olyan falvak, ahol gyakran átjárogatnak egymáshoz haverkodni, más helyeken viszont inkább bezárkóznak az emberek. Mende melyik inkább a kettő közül?


Utolsó kérdés, és leállok: Mi lehet az oka annak, hogy most 2015 februárjában kb minden ház eladó errefelé? Ez nekünk nagyon gyanús, pedig gyönyörűek a házak!


Köszi előre is! És bocsánat, hogy válaszként kérdést tettem fel, de hátha többeket is érdekel.

2015. febr. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!