Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Az InterSparban miért vásároln...

Az InterSparban miért vásárolnak annyian, amikor a legdrágább bolt az összes közül?

Figyelt kérdés
2012. dec. 18. 08:42
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Intersparban még nem sikerült romlott árut vennem, a Tescoban sajnos már belefutottam:(
2012. dec. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
89%
Nem olyan drága és ott van a legjobb minőségű áru. Gondolom a teszkóval hasonlítottad össze, ahol például a húsok kb. kimásznak a pultból olyan állapotban vannak, a zöldségek gyakran egymásba vannak folyva annyira rothadtak, de átlagos esetben is fonnyadtan kerülnek ki és ez az ország szinte minden teszkójában így van. Egyébként meg az intersparban sem drágább minden, jobban utánanézhettél volna, mielőtt kiírod ezt a kérdést.
2012. dec. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
100%
Honnan veszed, hogy annyira drága? Vásároltál már ott? Egyébként azért, mert nagyon jó minőségű az áru. Nem kék-zöld húsokat akarnak eladni, mint mondjuk a Tescoban.
2012. dec. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, mert sokan laknak a környékén.Amúgy valóban drága a spar, de én megfigyeltem hogy a spárok között is van különbség.Nálunk 2 spár van, a városközpontiban több drága áru van és kevesebb az akciós, az eldugottabb üzletben ezzel szemben nagyon jó dolgokra akadok, érdekes...
2012. dec. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

A Tescot inkább hagyjuk. Hányinger a húsáru/csemegepult, a pékárukat is kerülöm, mert nem ízlenek. Olyan terméket "érdemes" venni, amilyen márkák jól ismertek, illetve a zöldség-gyümölcs részleg sem olyan vész.


InterSpárba többet járok. Ott egyedül a zöli/gyümi osztály érdemtelen. Mindig vannak jó kis leárazások. Mirelit zöldségeket tök jó áron kapni. Finomak a péktermékek. Húsáru mindig szép, a felvágottakra sincs panasz. Egyéb termékek is jó áron vannak. Wc papír, zsepi, tisztítószereket nagy kiszerelésben veszem, úgy olcsóbb és így hónapokig nem kell majd venni.


Mihez képest drága? Aldiba, Lidl-be nem sokat járok, mivel nem feltétlenül olcsóbb. A nem túl bizalomgerjesztő csomagolású termékek, amiken úgy kell keresni a magyar nyelv írást, hogy mi is az az izé tulajdonképpen, hát köszönöm. Az ismert márkák meg ott is drágák.


Mondom mindezt családanyaként, aki nem teheti meg, hogy szórja a pénzt, de a minőség még mindig előrébbvalóbb, mint pár száz forint árkülönbség.

Ja, és szintén Tatabányáról! :)

2012. dec. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
Én vagyok az első aki Tatabányáról írt egy kicsit sokkolt, hogy ennyien vagyunk innen... :D
2012. dec. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Legdrágább?? Saját márkásak közül simán viszi a prímet, mind árban, mind minőségben. A normál márkákból akció esetén vásárolok. Gyümölcs és zöldség az egyetlen, ami drágább mint a zöldséges sokszor, azt meggondoltan vásárlok.
2012. dec. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Nem gondolom...

Bp. Tej Interspar 199 ugyanaz Metro 290

2012. dec. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Múltkor a hentesnél nem volt olyan hús, amit szerettem volna, megkérdeztem, hogy hol árulnak. Azt mondta, ott a Spar, vegyek ott, de a teszkó is itt van a szomszédban de azt semmiképp sem ajánlja... Hát ha már a hentesnek is meg van a véleménye, én rá hallgatok.
2012. dec. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

tényleg igényessebek az interek, mint a tesco. pl az Alleeban iszonyat szép, tiszta az üzletük.

bár mi inkább Auchanba járunk, ott is szép a csemegerészleg, frissek a termékek, a zöldség/gyümi is jó, a kenyér pedig egyenesen fantasztikus.


az emberek rájöttek, h nem feltétlenül az a jó, ami olcsó. a sajátmárkás dolgok a sparban egészen ehetőek/ihatóak és az áruk sem vészes.


sztem a CBA meg a Reál, illetve a most asszem megszűnt Match viszi a prímet ha drágaságról van szó. és ami a legmelegebb, h mind olyan proli bolt, h iszonyat.

2012. dec. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!