Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyen árkategóriában érdemes...

Milyen árkategóriában érdemes szénmonoxid érzékelőt venni és milyet elemeset vagy olyat ami árammal működik?

Figyelt kérdés
Láttam az Obiba 4000 Ft-ért elemeset kínai gyártmányút. Tapasztalatok?
2012. dec. 9. 16:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is 4ezerért vettem. a drágább sem jobb. Elemes jobb.
2012. dec. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én azért azt nem jelenteném ki ennyire határozottan, hogy a drágább se jobb. Ha elfelejted a barkácsáruházakat és helyette betérsz egy tüzeléstechnikai üzletbe, akkor ott biztos kapsz a pénztárcádnak megfelelő, de megbízható készüléket. Az olcsókkal sokszor csak a gond van, rengeteg a téves riasztás (akár a hajlakktól vagy spray-ektől is bejelezhet). Sokan azzal sincsenek tisztában, hogy ezeket a készüléket meghatározott időközönként cserélni kell. A jobb gyártók beépített elemmel árulják a készülékeket, amik biztosítják az élettartam idejére a működéshez szükséges energiát.
2012. dec. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én nemrég építettem be 1 CO érzékelőt,hálózati feszültségről működik,beépített akkuval.Relés kimenete van,ez vezérli a gázkazánt.Hiba esetén leállítja azt.Maga az érzékelő 12000 Ft volt.

Villszer

2012. dec. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Zsolt75 ***** válasza:
Én is azt javasolnám, hogy valami márkásat vegyél és ne a legolcsóbbat. Aki a nevét adja hozzá az valószínű minőséget gyárt és kipróbálja mielőtt eladja. A kínai viszont tuti nem !
2013. jan. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!