Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » 3D vagy SMART TV a jobb?

3D vagy SMART TV a jobb?

Figyelt kérdés
2012. nov. 29. 16:04
 1/3 anonim ***** válasza:
A 3d az három dimenziós képet ad (ha van megfelelő forrás) de még kiforratlan a technikája a smart tv pedig plusz szolgáltatásokat pl internet csatlakozási lehetőség, videofájlok lejátszása, skype, stb. Nincs jobb rosszabb külön téma általában a smart tv-ken megvan a 3d opció is.
2012. nov. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Attól függ mire akarod használni.

Nekem 3D tv-m van, arra tökéletes, h a digitális adást nézzem, ezenkívül a számítógéppel szoktam összekötni, és úgy szoktam 3D filmeket nézni.

A Smart tv-n pedig netezhetsz is, nagyjából ennyi a különbség. Nekem az felesleges, mert van egy jó gépem, ha netezni akarok, azt használom, így nekem elég a sima 3D.

2012. nov. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
akkor nekem bőven elég lesz a 3D tv mert nem ott lesz a ts ahol a gép ugyhogy csak eléglesz a filmeket 3D nézni
2012. dec. 5. 17:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!