Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Manapság hogyan lehet eladni...

Manapság hogyan lehet eladni normális áron ingatlant? (Ingatlanközvetítő nélkül, nem csak weboldalak érdekelnek)

Figyelt kérdés

2012. nov. 3. 17:38
 1/7 A kérdező kommentje:
Bevált taktikákra is vevő vagyok.. :)
2012. nov. 3. 18:11
 2/7 anonim ***** válasza:

Nehezen...


Minden esetre engem is érdekelne a dolog.

2012. nov. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ismerősöm év elején adta el az ingatlanját. Ami a leginkább bevált neki, hogy a környéken lámpaoszlopokra ragasztotta fel a hirdetését. Fontos, hogy olyan helyre ne tedd fel, ahol sok hirdetés van, mert azokat ingatlanos rakta ki és ellenőrzi. Ha idegen hirdetést lát, egyből letépi, sőt, még föl is hív és tájékozódik rólad (szintén az ismerősöm tapasztalata).


Esetleg még nagyobb áruházakban ragaszthatod ki. Nálunk az Intersparban van is nekik formanyomtatványuk, amit kirakhatsz a pakolóasztal fölötti faliújságra.


Neten nagyon nehéz hirdetni, mivel ott az ingatlanosok uralnak mindent. Naponta, félnaponta frissítik a több száz hirdetésüket, így a te hirdetésed legfeljebb csak néhány óráig lesz elöl a hirdetések közt, aztán hátraszorul.

2012. nov. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. :) Azt megtudnád mondani, hogy honnan tudom, hogy hova rakhatom ki a hirdetésem és hova nem, mert hallottam olyat, hogy büntetés jár azért, ha valaki mindenhova ragasztgat.. Vagy engedélyt kell rá kérni??

Ha igen hol?

2012. nov. 4. 10:07
 5/7 anonim ***** válasza:

Ezt sajnos nem tudom. Lehet, hogy elméletben kell engedély, de hát mégsem plakátokat ragasztasz ki hirdetőoszlopokra... Az is merősöm nem kapott büntetést. Oda semmiképpen ne ragasszál, ahol táblán szerepel, hogy táblák és hirdetések kirakása tilos.


Annak idején én segítettem az ismerősömnek (kerékpárral jártuk a környéket) és én úgy láttam, hogy az ingatlanosok is minden további nélkül telibe ragasztották elektromos elosztószekrények hátát, büfék oldalfalát stb.

2012. nov. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Intersparba egyébként csak formanyomtatványt lehet kitenni, vagy sajátot is? Mert már megszerkesztettem és jól néz ki. :)
2012. nov. 4. 18:58
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha kb. A6-os méretű, akkor tedd ki nyugodtan.
2012. nov. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!