Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogyan tudom leszedni legkönny...

Hogyan tudom leszedni legkönnyebben az ajtó tokon lévő festéket, hogy a tok festése ne sérüljön?

Figyelt kérdés
2012. szept. 30. 11:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Festeni szeretnél utána vagy a nyers fa részét szeretnéd lelakkozni vagy pácolni, vagy úgy hogy a fa mintázata megmaradjon? Mert nem mindegy. Én azt tudom mondani ha csak rá akarsz festeni simán akkor elég az ha az előző festékréteget átcsiszolod hogy matt legyen és jó karcos hogy az új festék jobban beletapadjon meg zsírtalanítani szükséges. Ha totál le akarod csiszolni hogy csak a nyersfa legyen akkor célszerű egy gépet beáldozni rá és körkörösen végigszaladni rajta és így szépen fokozatosan lekopik az, aztán a maradék kisebb foltokat meg kézzel és csiszolópapírral valami nem túl durvával átmenni rajta hogy lehetőleg arányos maradjon az egész része.

Én célszerűbbnek ajánlom hogy az első ajtó az legyen amit nem sajnálnál annyira ha esetleg probléma adódna az így jó lesz gyakorolni, aztán ha megvan a technikád és az ütemed jöhetnek azok amikre jobban figyelni kell. Én így állnék neki.

2012. szept. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Festés volt nálunk,és az ajtó tokra ráment a festék,(sok).és azt szeretném leszedni a tokról,(a falfestéket).A hígítótól fejfájást kapok,a spakli meg az ajtó tokon lévő festéket is felkarcolja.Erre szeretnék tippet kapni.Köszönöm szépen a válaszodat,a jövőben biztos hasznát fogom a tanácsodnak venni:)
2012. szept. 30. 18:08
 3/3 A kérdező kommentje:
Bocsánat,rosszul tettem fel a kérdést.Ajtó tokon lévő falfestéket.Így a helyes.
2012. szept. 30. 18:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!