Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Láncfűrész esetében miért...

Láncfűrész esetében miért vannak oda a lap hosszával?

Figyelt kérdés

Sokan állandóan ezzel vannak, h ráraktam a 45-ös lapot aztán milyen jó volt.

Attól most nem fog nőni a teljesítménye vagy igen?

Sőt, szerintem romlani fog.



2012. szept. 15. 20:10
 1/6 anonim ***** válasza:
nagyobb lesz a vágó felülete,
2012. szept. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Viszont jobban megterheli a gépet, egy kisebb gépnek ez abszolút nem vitamin, nem véletlenül tesznek rá gyárilag akkora lapot amekkora, az arra van méretezve, a lánc osztása sem mindegy.
2012. szept. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Na ez az, h semmivel nem lesz előrébb, annyi, h vastagabb fát is el tud vágni nagyobb forgatás nélkül, de ez ugye egyértelmű.

Sokan mégis úgy beszélnek mintha rögtön a teljesítmény is nőne.

2012. szept. 15. 20:54
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom... az enyémen gyárilag 40-es lap van. Még sosem gondoltam rá, hogy nagyobbra vagy kisebbre kéne cserélgetnem. Jó az úgy ahogy van.
2012. szept. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 dirtboy ***** válasza:

szerintem csak informálódni akarnak.

eléggé fontos adat az hogy hányas vezető van rajta.

személy szerint a láncfűrész típusa,köbcentije és a vezető hossza érdekel,na meg ha nem új akkor hogy mikori fűrész.

ezek úgymond fő információk szerintem.

ha meg valami ismeretlen gagyi márka akkor meg hogy milyen lánc van hozzá azt is kérdezném.

2012. szept. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Talajon daraboláshoz a kisebb 30-35-ös lap jobb, mert jobban be tudod dönteni a fűrészt, anélkül, hogy a vége a talajba menne. A hosszú láncvezető kizárólag a vastag rönköknél előnyös, amit a rövidebb már nem ér át.
2013. jan. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!