Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit csinál a hangya a fürdőszo...

Mit csinál a hangya a fürdőszobában?

Figyelt kérdés
A fürdőszobában a szőnyegen szoktak mászkálni a hangyák. Nem sok, de már régóta. Mégis, mit keres ott? Konyhában, szobában még megérteném, de a fürdő miért jó neki?
2012. aug. 27. 13:33
 1/9 anonim ***** válasza:
57%
Adnak az ápoltságra!;)
2012. aug. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%
Ennek a kérdésnek a humor kategóriában a helye :D
2012. aug. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a fürdőszobacsöveknél jön be, és csak átjárónak használja a konyha felé. (Ha panelről van szó.)
2012. aug. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ennivalót keresgélnek a nyomorultak mert éhesek.
2012. aug. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem a humor kategóriában, mert komolyan gondoltam a kérdést.

Nem panel, kertes ház. Oké, élelmet keresnek, de miért pont a fürdőben? Amikor 1 ajtó választja el a konyhától? És már régóta ott vannak. A konyhában eddig meg még nem láttam, pedig van, hogy leülök a földre, és nézelődök, csak úgy kíváncsiságból.

2012. aug. 27. 21:00
 6/9 anonim ***** válasza:
Jó ember, vagy jó asszony, attól függ milyen nemű vagy. NE a miértet keresd, hanem irtsd ki őket. Nekünk is be szoktak jönni a fürdőbe a konyhába, néha előfordul. Kapható az üzletben ilyen hangyairtó dobozka, nagyon jó anyag, bemásznak és bent is maradnak...örökre. Sok sikert! :)
2012. aug. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Amúgy leginkább vizet keresnek.Én idén a házban két helyen találkoztam hangyával, a gyerek szobájában és a fürdőben.
2012. aug. 28. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
52%
Hát ez nagyon jópofa kérdés!:DDD
2012. szept. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy tetszik :D
2012. szept. 1. 23:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!