Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Párnát szeretnék, egyedi...

Párnát szeretnék, egyedi méretben (1000mm*500mm) céget keresek akiktől rendelni lehetne egyedi méretben, vagy csak valami anyagot amit párnába lehetne tölteni, mert a varrás sem áll messze tőlem, ötletek?

Figyelt kérdés

2012. aug. 11. 22:03
 1/8 A kérdező kommentje:
jah azt kifelejtettem, hogy mosható legyen!
2012. aug. 11. 22:05
 2/8 anonim ***** válasza:

Huh 1000mm*500mm?!

Jó nagy fejed lehet!


Miért nem írod be a google keresőbe?

[link]

2012. aug. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
retardáltak kíméljenek... nem igaz, hogy itt kell trollkodnod...
2012. aug. 11. 22:20
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Kézműves boltokban árulnak párnába való tömővattát, én is abból szoktam párnát készíteni. A vatta mennyiségétől függően tudod nagyon puhára vagy keményebbre tömni attól függően, hogy lapos vagy magasabb párnát szeretnél. Az ilyen vattával tömött párnát mindenestül be tudod tenni mosógépbe. Megvarrni is nagyjából 10 perc, kivágod az anyagot (esetedben 1002mm*1002mm a varrásráhagyásokkal), kettéhajtod, hogy az anyag színe legyen belül, két oldalon teljesen összevarrod, a harmadiknak egy részét nyitva hagyod, aztán kifordítod a színére, beletömöd a vattát, és a nyílást a szélén összevarrod úgy, hogy az anyagot alul is, és felül is egy kicsit behajtod. Rendelni végképp nem érdemes, mert a postaköltsége több, mint amennyiből anyagostul együtt otthon megvarrod.
2012. aug. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Bocsánat, 1020 mm. A centit elfelejtettem átváltani. :)
2012. aug. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Annyi kiegészítés az előzőhöz, hogy a tömővattát nem abba az anyagba raknám, amit egyébként mosni akarok később, mert elkoszolódott, hanem egy külön anyagba varrnám bele (mint a tollat a cihába és nem közvetlenül a párnahuzatba).


Így akkor lehet, hogy elegendő lesz mosni csak a külső anyagot, ami egyébként is gyorsabban piszkolódik, mint maga a tömítőt tartalmazó ciha, vagy akármi.

2012. aug. 12. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A kézműves boltok a legdrágábbak főleg ilyen komoly méretnél.



www.agynemu.bolthely.hu

Kifejezetten egyedi dolgokat készítenek.

Még torna csarnok dekorációt is rendelhetsz náluk


[link]

2012. aug. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
antiallergen.hu
2013. márc. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!