Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogyan jutottak hozzá?

Hogyan jutottak hozzá?

Figyelt kérdés
A kérdésem a romákhoz szól,hogy hogy jutottak hozzá kertes házakhoz. Nemrég költöztem albérletbe Kispestre és a környéken sétálva azt tapasztaltam,hogy rengeteg olyan kertesház van amit romák laknak,sőt vannak olyan hatalmas házak is,hogy két átlagos ház is elfér benne. Nem értem! Dolgozom mint a gép,nem cigizek,nem iszok,nem kávézok,nem járok szórakozni(mozi,egyebek),nincs autóm,de mégsem tudok élek úgy mint az,aki a kisújját nem mozgatja meg a munkáért és mégis van háza,kocsija,gyereke,tele van arannyláncokkal aggatva,aranygyűrű minden újján,aranyfülbevaló stb. Hogy is van ez? Dolgozom tisztességesen,de mégsics annyim mint annak,aki nem dolgozik? Persze lehet arra hivatkozni,hogy ezeknek a romáknak jóĺ menő vállalkozásai vannak,de,hogy a legszegényebb romáknak is van egy hitel nélküli házuk és egy 15 év körüli opel astra,na ezt sem tudom megemészteni.

2012. aug. 11. 17:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem vagyok cigány és a kérdésre a választ nem tudom.


Természetesen mindettől függetlenül jut eszembe, hogy csak a HÉV-vonalakról évente többszáz millió Ft értékben lopnak kábelt. Aztán van a szervezett bűnözés, védelmi pénzek szedése, uzsora, kábítószer-kereskedelem, stb.

2012. aug. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez a magyar szociális háló


Nincs még egy ehhez hasonló a földön.

2012. aug. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!