Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyen természetes és hatásos...

Milyen természetes és hatásos illatosítóval semlegesíthetném a lépcsőházban terjengő, sokszor kibírhatatlan bűzt?

Figyelt kérdés
2012. aug. 3. 18:41
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

1-es válaszoló vagyok!

Tudod Kedves Kérdező, ha már a kérdés feltevésekor kommentben írod a körülményeket, akkor a válaszolók azt is el tudják olvasni, és nem lettél volna ilyen mértékben felbosszantva.


Újabb válaszom a kérdésedre:

Talán ki kellene lesni, melyik lakást szellőztetik a lépcsőházra, és beszélni azokkal a lakókkal, hogy ne oda, hanem az utcára engedjék az illatokat.

2012. aug. 4. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Szerintem a kérdés egyértelmű volt. Nem azt kérdeztem,hogy hagyan kell kiszellőztetni egy helyiséget, hanem azt, hogy milyen természetes illatosító (pl. almaecet, ahogy írta az egyik válaszoló) semlegesít egy nagyon büdös szagot. Ehhez nem kell több magyarázat, szerintem.


Tudom, hogy honnan jön a szag. Sajnos a szembeszomszédtól. A lépcsőházban van az ajtaja, amin keresztül bejár a lakásba. Kijön a lakásból a szag és mágáll az ablaktalan, 2 ajtó közötti lépcsőház részben.

2012. aug. 4. 11:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!