Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ha egy lakás hírdetést egy...

Ha egy lakás hírdetést egy éve raktak fel, akkor tuti már elkelt?

Figyelt kérdés
1 éve ez előtt tették fel az oldalra. De ilyenkor nem le kellene szedni? Már ilyenkor tuti megvették/kibérelték a lakást?
2012. júl. 24. 13:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen. Manapság az ingatlan biznisz nem megy olyan jól. Egyik ismerősöm remek környéken árulja a házát és még nem vették meg tőle, persze több érdeklődő is volt ott, de csak áron alul vették volna meg, de ismerősöm meg nem akarja csökkenteni az árát. És ha jól tudom már másfél éve van fent neki a hirdetés valahol. Szerintem célszerű betelefonálni a közvetítőnek vagy a tulajnak attól függ ki értékesíti meg milyen oldalon van és ott egyeztetni vele.
2012. júl. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igaz, a kérdést tavaly tetted fel, és én csak most találtam rá véletlenül.

Ha a lakást megvették, akkor biztos, hogy leszedik a honlapról vagy kiírják, hogy elkelt, mert akkor lesznek még érdeklődők. Ezt én sem tudom megmondani pontosan. Én is akartam nézni tavaly egy szép lakást. Találtam is egyet, de 3 héttel később már nem találtam fent a honlapon. Lehet, hogy már meg is vették :(

2 éve a barátnőm nézett magának lakást. El is mentünk megnézni. Az ingatlanos mondta, hogy elég sok érdeklődője akadt a lakásnak. Na, erre a barátnőm felnőtt ember létére hisztizni kezdett, mert annyira akarta ezt a lakást. Ez nagyon kínos volt számomra, mert nem gondoltam volna, hogy ennyi idősen így fog kiakadni a barátnőm. Eddig sosem viselkedett így.

Végül megegyeztek abban, hogy ő veszi meg a lakást.

2013. szept. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!