Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mivel rakjam fel?

Mivel rakjam fel?

Figyelt kérdés
Szeretném kitenni a falra amiket rajzoltam de nem tudom, hogy mivel? Rajzszög és a szög is kilőve mert lyukat ver a falba és festés után vagyunk. A cellux nem jó, mert ha leakarom szedni, akkor a fal is jön vele együtt. Létezik olyan ragasztó amitől nem jön le a fal, de mégsem látni, hogy ottvan ? Esetleg tud valaki valamilyen megoldást?
2012. júl. 14. 21:05
 1/4 gelazso ***** válasza:

maradj a celluxnál, aztán tenyél félre egy kis festéket a mostani festés után megmaradtból.

vagy

készíts egy nagy összeállítást a sok képböl és EGY kis szeggek tedd fel. kevesebb nyom marad. egy kis lyukat könnyü eltüntetni

2012. júl. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Van ilyen gyurmás ragasztó is. Nem tudom mi a neve. A menyem mindent azzal ragaszt fel a falra, a gyerek szobában. Kék színe van, és teljesen olyan, mint egy gyurma.
2012. júl. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én kétoldalas ragasztót használok erre a célra. Lényeges, hogy NEM a jó minőségű, és szuper erős . Bőven megteszi az olcsó is. Fillérekért bármelyik papir-írószer boltban kapható.
2012. júl. 15. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Gyurmaragasztó a megoldás:

[link]

2012. júl. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!