Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Varrni szeretnék egy KON...

Varrni szeretnék egy KON plüssfigurát a BLEACH animéböl, hogy kezdjek hozzá?

Figyelt kérdés

Nem akarom megvenni a 10-15centis plüsst 10 ezrekért. Így gondoltam megvarrom magam. De nemtudom, hogykezdjem el. Még sosem varrtam. De holnap, holnapután megyek vásárolni és akkor gondoltam, hogy megveszem a kellékeket a plüssömhöz. Aki nemtudná így néz ki a plüss: [link]


Na ezt szeretném. Milyen tömést kell beletenni?:o Meg a fehér karmait hogyan, miből csinálják és azt a barna "sörényt" a fején?! Egyáltalán meglehet ezt varrni? Könnyű vagy nehéz lehet? Mindenképp megvarrom!:) Csak kérlek segítsetek, hogyan!!

Köszi!:)



2012. júl. 8. 12:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt simán meg lehet varrni, este felé nézek neked szabásmintát. Plüss vagy termo anyagból jó varrni, mert attól lesz puha.
2012. júl. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!:)
2012. júl. 8. 14:18
 3/3 anonim ***** válasza:

Itt néz körűl elég sok minta van, talán egy macit kellene átalakítani, mert oroszlánt nem találtam. Állatkát kitömheted a maradék plüss anyaggal vagy vatelinnel.

[link]

2012. júl. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!