Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A III. kerületben Budapesten...

A III. kerületben Budapesten hol vannak 1,5 szobás lakások?

Figyelt kérdés
Én ugyanis másfél szobás lakást szeretnék venni, és nem tudom kihez forduljak, mert nem vagyok pesti. Köszönöm a válaszokat.

2012. júl. 5. 10:32
 1/1 anonim ***** válasza:

Mindenhol vannak másfél szobás lakások. Nincs elosztva kerületen belül, hogy hol. Írd be a gugliba, hogy másfél szobás lakások III. kerület.


A legjobb ha elmész egy ingatlan közvetítőhöz mert saját szakálladra megvenni egy lakást elég veszélyes. Van rá egy marha nagy esélyed, hogy úgy vernek át, mint sz**t a palánkon.


A szomszédom pár éve adta el a lakását jó néhány milkával többért, mint amennyit ért. A vevő vidéki volt, akinek lila gőze nem volt az ingatlan árakról.

Szóval figyelj oda, ez a téma megér egy kis pluszpénzt nem szabad sajnálni rá mert később több gondod lesz vele.

2012. júl. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!