Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Budapesten hol lehet kibérelni...

Budapesten hol lehet kibérelni egy délutánra egy lakást? Van erre lehetőség valahol?

Figyelt kérdés

Nagyon pici a baráti társaságunkban mindenkinek a lakása és az egyik barátunkat szeretnénk meglepni szülinapja alkalmából, így ki szeretnénk bérelni egy lakást vagy egy házat de csak egy délutánra, nem maradnánk ott estére. Ha esetleg tud nekem ebbe valaki segíteni azt megköszönném.

24/L


2012. jún. 26. 18:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha beütöd a google keresőjébe, hogy búvóhelyek, többet is találsz.

[link]

2012. jún. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem olyanra lenne szükségem ahol van konyha, és nem is olyan kicsi, ahol kényelmesen elférünk 6an. De csak olyat találtam ahol szobák kiadók (apartman, hotel stb.) mi viszont főzni és sütni szeretnénk, ha ez nem megoldható akkor megcsináljuk itthon, de jobb lenen ott frissen és melegen.
2012. jún. 26. 19:31
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem azért érdemes lenne felhívnod egyet. "Olyanok, mint a maffia", ismerik egymást, lehet hogy tud ajánlani vkit, akinek van olyan kérója, amit te szeretnél.
2012. jún. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!