Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogyan oldhatnám meg és...

Hogyan oldhatnám meg és mennyibe kerülne? Sok fotót szeretnék kinyomtatni majd összefűzni,hogy egy emlékkönyv legyen belőle.

Figyelt kérdés
Nem jó, ha veszek egy ffényképalbumot és méretre nyomtatok, nekem nagy képek kellenek! Hol, hogy, mennyiért ?
2009. júl. 4. 10:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha te otthon csinálod meg magadnak, akkor csak azt tudom ajánlani, hogy veszel A4-es méretű fotopapírt és arra nyomtatsz, mivel azt írod, hogy nagy méretűt akarsz. Viszont ez elég drága. Én anno 1690 Ft-ért vettem, 10 db volt egy csomagban. Én a tintapatront nagyon olcsón veszem, mert utánzat festéket veszek. 200 ft a fekete és 300 Ft a színes. Én viszont inkább rendes fénykép méretű képeket nyomtatok és abból egy 50 db-os kiszerelés kb. 2000 Ft. Az már simán elég egy albumra.


Idegen helyet viszont nem tudok ajánlani. Menj el egy fotóshoz és őt kérdezd meg vagy egy számítástechnikai üzletet, hogy esetleg ott foglalkoznak e ilyesmivel. Sajnos ebben nem tudok segíteni.

2009. júl. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2009. júl. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A Rossmannak is van ilyen szolgáltatása. Le kell tölteni az oldalukról a Rossmann fotóvilág c. programot, azzal megszerkeszted az albumot olyanra, amilyenre akarod, online elküldöd, és kiválasztod, melyik üzletben akarod elhozni és kifizetni a kész albumot. Egy normál fényképalbum méretű könyvecske 3000 Ft körül van.
2009. júl. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!