Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Melyik ház a szebb?

Melyik ház a szebb?

Figyelt kérdés
[link]

2012. jún. 6. 15:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
amugy nekem a kettő komninációjából jönne ki a legmegfelelőbb. az alsó mindenképpen jobb alap, de pl. a felső tető színével, és egy más homlokzati színnel. A fehér nyilászárók a felsőn egy förtelem.
2012. jún. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Nekem a felső jobban tetszik, vidámabb színű. Az alsónak olyan jellegtelen színe van, a tető-nyílászáró viszont jó lenne más színnel.
2012. jún. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
A felső jobb (nem azért, mert azt te csináltad) hanem mert jobb, vidámabb színe van. :)
2012. jún. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Hát ha a nyílászárókat kell nézni akkor az alsó mindenképp - más külöbséget amúgy nem látok, a tető meg a festék nekem nem oszt nem szoroz.
2012. jún. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Mi a baj a fehér nyílászárókkal?
2012. jún. 6. 17:46
 16/17 anonim ***** válasza:
A színnel lenne a legkissebb probléma de az a garázsajtó meg ajtó nekem nagyon csicsás - a kevesebb több lett volna.
2012. jún. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Anonymus.lány válasza:

nekem az első jobban tetszik

fehér garázsajtó, sötétebb tető, vidámabb fal

2013. jún. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!