Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mennyi időbe telik a papír...

Becsee kérdése:

Mennyi időbe telik a papír munka lakás eladáskor?

Figyelt kérdés
A párom a volt élettársával eladták Vácon a közös lakásukat.Konkrét vevőjük van aki leteszi a pénzt az asztalra,tehát nem hitellel lett vásárolva.Az érdekelne,hogy mennyi időbe telik a hivatalos ügyek elintézése?
2012. jún. 6. 12:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha magára az adásvételi szerződésre gondolsz, akkor az max. 1 óra az ügyvédnél.

Ha készpénzben fizet, akkor azonnal megkapják, ha nem, akkor mondjuk egy nap az utalás.


A közművek átírása az már függhet több mindentől, mondjuk egy délután, amíg a felek együtt végigjárják őket.


Milyen más papírmunkára gondolsz még?

2012. jún. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jól össze kell mindent hangolni és szerintem egy nap megvan.Ne feledd nem csak a házat kell eladni víz villany gáz stb is át kell íratni az új tulaj nevére .
2012. jún. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Erre gondoltam Én is!De Én valahogy több időre gondoltam!!De ha csak ennyi akkor oké!Köszönöm a válaszokat!

Még egy kérdés gyorsan!Ha terhelés van a lakáson(Gáz számlát nem fizette a párom volt élettársa)Akkor is ilyen hamar megvan a papír munka?vagy akkor tovább tart?

2012. jún. 6. 13:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!