Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Lehet idén nyílászáró cserére...

Lehet idén nyílászáró cserére támogatást igényelni családi háznál?

Figyelt kérdés
Honnan lehet igényelni,és milyen összeget?
2009. jún. 24. 12:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Tavaly azt ígérték áprilistól lesz megint, de sajna azóta nem találtam semmilyen pályázatot erre, még önkormányzatit sem. Nekem is nagyon aktuális lenne már, a kisujjam kifér az erkélyajtón, annyira el van vetemedve. Télen meg lehet fagyni, muszáj lenne (pici babám van) és nagyon nem mindegy, mennyibe kerül. Sajnálom, hogy nem tudtam jó hírt mondani, talán más tud!
2009. jún. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Olyat lehet legalábbis nálunk hogy az önkormányzatnál kell beadni pályázatot hogy házfelujitás vagy vásárlásra kapsz 300.000ft-ot. Mi is beakartuk adni tavaly ,de aztmondta a polgármester,hogy nemlehet mert mi nem abban az évben vettük a házat hanme 3 éve!
2009. jún. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nah én is utánajártam... a következő linken lehet érdeklődni

[link]

2009. jún. 25. 19:46
 4/4 anonim ***** válasza:
Tyű, de ügyes vagy! :) Látom a cikk június elején íródott, egy picikét ez megnyugtat, hogy nem találtam így rá májusban :) Elolvastam a kapcsolódó dokumentumot is, de az úgy szól, hogy PANEL programról van szó, szerinted lehetséges, hogy ez nem panel építésűre is ki lesz írva? Nagyon jó lenne, a miénk társasházi lakás, de nem panel. Gondolom, a Tiétek sem az. Te hol fogsz érdeklődni? A Zöld Pont Szolgálat szerinted jó? [link] Vagy egyenesen a Minisztériumnál kellene? Amúgy biztatóan hangzik, hogy még a nyáron kiírják, így van esély arra, hogy még a tél előtt lépjen az ember. Köszi még egyszer!
2009. jún. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!