Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ki költöznétek Alaszkába...

Ki költöznétek Alaszkába hosszú távra élni?

Figyelt kérdés
2009. jún. 24. 10:07
 1/9 anonim válasza:
100%

én simán kiköltöznék:)

apa egyik haverja Igaz Canada egyik részére költözött de ott is hasonlóak a körülmények és szarvas neveldéje van és nagyon jól megvannak ,igaz ők elvannak zárva a külvilágtól:)

csak havi egyszer visz helikopter nekik cuccot:)

nem szoktad nézni a Miért éppen Alaszka sorozatot?

Nagyon jó:)

szóval én mennék

2009. jún. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem is bejönne, miért, tudsz valamit?
2009. jún. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem sajna nekem is csak Candában van ismerősöm De valahogy egyre csak foglalkoztat ez az Alaszka dolog.

Ősszel kiköltözök egy időre Londonba (ott vannak szülők, tesó) de én nem szertnék ott leragadni és így össze gyűjtök néhány helyet ahova elmennék, kipróbálnám ésugy dönteném el h hol ragadok ott :Dgonodlom hülyén hangzik de nem karok az első helyen maradni .....így jött h mhhh Alaszka ??

2009. jún. 24. 12:05
 4/9 anonim válasza:
100%

első vagyok:)

igazad van ha megtehetném én is mennék:)Nem hangzik hülyén

ez szerintem egy nagyon jó dolog ha van lehetőséged ne habozz!!

2009. jún. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem mennék. Hiányozna a nyüzsgés, és a lányok, akikből ott sokkal kevesebb van.
2009. jún. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hideg van... Sötét van... Én nem mennék!


Nekem hiányozna a napsütés és a meleg! :D


Azon kívül : én imádom a komfortos életet, a milliónyi boltot és a boltok bőséges választékát...

Már vidéken sem bírtam ki hosszabb ideig, mert túl messze volt található mozi, könyvtár, könyvesbolt, színház, stb.


Jobban szeretek a légkondicionált autómmal utazni, mint -40 fokos hidegben a kutyaszánon fagyoskodni a jegesmedvék között. :-[[

2009. júl. 1. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
En sem mennek mert ott az ember el-izolált eletet el,csak a medvékkel fogsz találkozni társaságod nem lesz a nyár rövid és hideg a tél hosszú és kemény. De viszont a termeszét gyönyörű azt érdemes meg nézni,kb egy hétre. Kibírnád hogy egy hónapba egyszer találkozol civilizált emberrel amikor az élelmet hozzak? En nem,az ember társas lény,ha nagyvárosi vagy az akkor egy pokol lessz!
2009. júl. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100% h ha megtehetném az lenne az első!!!!
2010. aug. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ki
2014. jún. 23. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!