Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogyan tudom siettetni a víz...

Hogyan tudom siettetni a víz felmelegedését a medencében?

Figyelt kérdés
anélkül, h meleg vizet hordanék hozzá
2009. jún. 19. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Anélkül sehogy! De nem nagy kunszt egy-két jókora fazékkal beleönteni és máris kellemesebb lesz.
2009. jún. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
Fekete fóliával letakarod, és így a Nap sokkal gyorsabban felmelegíti.
2009. jún. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
76%

fekete fólia szerintem is müködik csak ne a viz fölé tedd hanem alá.... utánna csak kihuzod a víz alól...

sok sikert...

2009. jún. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi épp átlátszó fóliát teszünk a medencére mikor nem használjuk. Így amikor rásüt a nap, a fólia benntartja a meleget (üvegházhatás mint a fóliasátornál) és sokkal kellemesebb lesz a víz a fürdéshez. Mellesleg pedig a piszok se hullik rá a víz felszínére így nem kell olyan sűrűn cserélni.
2009. jún. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Napkollektor.A legegyszerűbb a fekete vízvezeték cső spirálisan tekerve és a szél hűtő hatása ellen fóliával lefedve ,igaz szivattyú nélkül nem megy.
2009. jún. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!