Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hol találok ilyen ruhatervekhe...

Hol találok ilyen ruhatervekhez "alanyt"?

Figyelt kérdés
Szeretek ruhaterveket csinálni, rengetek ruhát rajzoltam már de valahogy így nem jó. Jajj nem tudom hogy magyarázzam el. Huhh na szóval régebben kaptam sok lapot ami tulajdonképpen egy sablon volt, azon volt pár női alak amit csak át kellett másolnom és máris tudtak rajtuk tervezni a ruhát. Valaki tudna nekem segíteni hogy hol találok ilyet lehetőleg neten. Mert én nem tudok ilyet rajzolni.
2009. jún. 18. 13:19
 1/2 A kérdező kommentje:
Senki nem tud? Ügyes varrónők?
2009. jún. 18. 13:35
 2/2 anonim ***** válasza:
Én rajzolni szoktam, de tom neked nem jó. Akkor elő egy Ottót, vagy bármilyen divatlapot, és a jó öreg indigóval rajzolj pontosan körbe egy szűk ruhás modelt. Még az arca, a haja is mehet. És utána erre sok sok ruhát tervezhetsz.
2009. jún. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!