Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Miért nem működik a mosogatógé...

Miért nem működik a mosogatógépem?

Figyelt kérdés

Whirlpool ADP 962 van ráírva, más típuskódot nem találtam, és sajnos használatim nincs hozzá, mert használtan kaptuk. A neten pedig nem találtam hozzá semmi használhatót.

A tünetei: elindul a program, de csak előmossa a tányérokat, aztán leáll, és elkezd villogni a bekapcsoló gomb fölötti led. Ezután pedig csak akkor hajlandó működni, ha a bekapcsoló gombot hosszan megnyomom - utána zúg egy kicsit - abbahagyja a villogást, és utána újra elkezd egy programot, de csak az előmosásig... Minden fokozattan végigpróbáltam már, semmi sem megy.

Ki van tisztítva, nem folyik sehol, ameddig át tudtam nézni nem láttam vízkövet sem. Mi lehet a baja?



2012. márc. 28. 14:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Vsz. az elektronikája mondta be az unalmast. Nézesd meg, ha az, készülj fel új vásárlására, mert nagyon drága lenne a javítás.
2012. márc. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hívd a forró drótot, nemrég egy másik kérdezőnek pikk-pakk segítettek, villogás egy hibakód valójában, az alapján megmondják, hogy mi van vele.
2012. márc. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!