Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Posta utánvétel valaki jártas...

Posta utánvétel valaki jártas ebben?

Figyelt kérdés
Kedden adtak fel nekem egy csomagot , Hajduszobloszlorol és még nem jött meg.. mire várhatom ? ÉS az ilyen csomagokat ki hozza ki ? Gondolom nem a " leveles " postás .. :) akkor? Valaki help , mennyi az átfutás , multkor rendeltem egy szemüveget Nyiregyházárol az másnap itt volt, Győri vagyok .
2009. jún. 12. 10:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Van "csomagos" postás is, ugyanolyan mint a "leveles", csak nem biciklivel hanem autóval jár és csomagokat kézbesít. Ha kedden adták fel, akkor benne lehet a pakliban, hogy az az napi továbbítást már lekéste a küldemény, tehát az átfutásba a mai nap bőven belefér. Ha a küldemény a jövő héten sem érkezik meg, akkor vedd fel a kapcsolatot a feladóval. Ő a birtokában lévő feladóvevénnyel helyben tud reklamálni. A feladóvevényen lévő azonosító számot megadhatja ami alapján Te is rákérdezhetsz a helyi postán. A szám alapján ők is tudnak arra vonatkozó információt adni, hogy a küldemény megfordult-e már a kezelésükben.
2009. jún. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Vagy kérd meg a feladót, hogy diktálja be az azonosítóját a küldeménynek. Pont most jártam igy, hogy a postás lusta volt bedobni az értesítőt, a csomag meg már rég ott röhögött a postán. A cimzettnek beszkenneltem a szelvényt, bement megkérdezni, nem jött-e ilyen számú csomagja, és láss csodát: ott volt. Úgyhogy elsétálhatsz a postára, hátha csak Nálad is ez a helyzet.
2009. jún. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
a vonalkód alatti rész kell?
2009. jún. 12. 11:17
 4/4 A kérdező kommentje:
nah bedobta 1kor h érte mehetek 5kor .. ennyit ér a szar posta nem ám becsöngetne istenem.....
2009. jún. 12. 13:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!