Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hol tudok beszerezni óriás...

Hol tudok beszerezni óriás méretű dobozt?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy fali polcot futárcéggel vidékre küldeni, de a csomagolást nekem kell megoldani. Lejártam lábam, de sehol nem tudtak adni akkora dobozt, amibe belefér egy 126 cm széles, 70 cm magas, 20 cm mély polc.
2012. márc. 10. 22:19
 1/8 anonim ***** válasza:
háztartási bolt, praktiker, tesco, én szoktam látni itt óriás karton dobozokat, de ha van vmi boltos ismerős a közelben, akkor megbeszélheted vele hogy amit kap raktárra árut dobozban, a dobozát adja neked, hiszen neki az csak úgyis szemét :)
2012. márc. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha vannak közelben gyárak ott érdeklődj.
2012. márc. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem lenne egyszerűbb egy csomagolástechnikai áruházban venni hullámpapírt vagy buborékos fóliát venni és azzal jól körbetekerni? Azzal ugyanúgy védve lenne és nem okozna problémát a polc mérete.
2012. márc. 11. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

PONT EKKORÁT nem fogsz találni... :-((

Ha nagyobb a doboz, mint a polc, akkor lötyögni fog a dobozban, el fogják szakítani szállítás közben!


Tényleg jobb lenne méterben buborékos fóliát venni, és hullámospapírt, és ezekbe gondosan betekerni...

2012. márc. 11. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem kell dobozba tenni. Elég, ha tekersz rá némi papírt. A futárcég nem posta-de még a posta is elviszi akár csomagolás nélkül is, ha van rajta cím
2012. márc. 11. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Elmész a Panton dekorációs boltba/Bp-n kb.4-5-üzletük van.

Ott a 70X100 hullámkarton 150 ft körül van. Vegyél néhányat azt hajrá csinálj dobozt.

2012. márc. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 tetris ***** válasza:
Ikea szeméttárolójában is lehetne keresgéni.
2012. márc. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Mindenkinek nagyon köszönöm a segítséget! :)


A pukkancsos fólia volt a nyerő. :)

2012. márc. 15. 00:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!