Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Lakik valaki közületek tanyán?

Lakik valaki közületek tanyán?

Figyelt kérdés
Szerettek ott élni? Ha nem akkor szívesen laknál ott?
2009. jún. 9. 17:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Laktam, de mivel kisgyrekkel voltam, nem volt praktikus. Ha egymagam lennék - vagy párommal, nagyon szívesen. Jó sok állattal - főleg pár nagydarab kutyával, hogy biztonságban érezhessem magam.
2009. jún. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mamám lakott tanyán,ismerek embert aki tanyán él,én kertvárosban lakom amirégen falu volt és tartottunk is háziállatot.Világéletemben azt mondtam,hogy a tanya borzalmas,mindig is nagyvilági lány voltam,mondjuk úgy,hogy egy plázacica.Ennek ellenére ha kellett kitakarítottam az állatok után,fejtem,disznótorban segítettem csak nem hirdettem.Nehéz tanyán lakni az az igazság,főleg ha nincs a közelben más tanya,mamáméknál így volt,8an voltak tesók,és élvezte.A legjobb amikor reggel felkelsz és a házilag sütött kenyér mellé frissen fejt bocitejet ihatsz.Azt nem cserélte volna el semmiért sem mami sem apum,mert vele is így volt.Anyu is egy ideig tanyán lakott,2 éves koráig akkora épült fel a lakás és költözhettek be.Anyut amúgy már fél éves korától vitték magukkal mamáék a földre,a bátyja vigyázott rá ő akkor volt 5.egyszer anyu megéhezett,mamáék messze voltak és nagybátyám próbálta megszoptatni anyukám,mama közben odaért mert hallotta hogy sír anya erre bátyám mondta maminak,hogy nem eszik a baba.Ezt mesélik azóta is,mi pedig jókat nevetünk:)Sok hátránya és előnye van az biztos,de egy idősebb párnak sztem már tökéletes hely:)Unokák is élvezik,mert sok az állat,csak nekik is cikivá válik már egy idő után ugye,mert hát milyen az,hogy a nagyi még tehenet tart:D
2009. jún. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi is ott lakunk 1,5 kmre egy falutól, de ez inkább egy lovastanya, szeretek itt lakni, mivel van autóm így nem gond a gyerekeket sem oviba hordani:)
2009. jún. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Sziasztok!

Én pár év múlva mindenféle képpen ki akarok költözni egy tanyára, de szerintem annak, aki onnan akarna bejárni dolgozni, és nem hajlandó lemondani a tv, internet, napilap, stb. igényeiről, nem fog menni. Szerintem az egyetlen járható út, ha az ember tanyáan gondolkodik, hogy egy önellátó gazdaságot hoz létre, ahol a fölösleges terményt el tudja adni, és csak annyi pénzt termel, amennyi elég a legalapvetőbb dolgok megvételére (pl. benzin). Én magam, és egy velem egykorú 7 fős társaság megelégelte ezt a gennyes fogyasztói társadalmat, és új életet kezdenénk a civilizációnak háttal, önellátóan.

Szerkesztünk egy blogot is: [link]

2011. febr. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!