Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Vennétek lakást az xd palace...

Vennétek lakást az xd palace új építésű lakóházban?

Figyelt kérdés

2012. febr. 22. 17:39
 1/7 A kérdező kommentje:
xdpalace.com Az építtető volt már felszámolás alatt. Az építkezés kb 1 éve áll, eddig csak a puszta teglaepulet készült el.
2012. febr. 22. 17:47
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Ha már minden teljesen készen van, akkor igen! Én így előre sosem fizetnék be, egy ilyen épülő társasházba.
2012. febr. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
74%
csak teljesen kész és használatbavételi engedéllyel rendelkező házban szabad ingatlant venni
2012. febr. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
újépítésű lakást első tulajdonosként sztem nem éri meg venni. ha már áll mondjuk 5 éve, és rendesen használják, akkor kijönnek azok a hibák, amik alapján ki tudod zárni az adott lakást a vásárlásból.
2012. febr. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sohasem vennék lakást lakóparkban, vagy ahhoz hasonló társasházban. Ezek a lakások rossz minőségben készülnek és nagyon drágák a közös költségek miatt is. A kötelező csorda-szellem sem vonz.
2012. febr. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Kockázatosnak tartom, én ezt találtam róluk:


[link]


Ha valaki vett már tőlük, esetleg befizetett kíváncsi lennék, mi a véleménye

2012. ápr. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Átvágás az egész! Nehogy vegyen ott bárki is lakást! Még az ellenségemnek sem kívánok ilyet, mint ami a szerződésben van!
2013. nov. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!