Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Havas lett a padlás. Mi a teendő?

Havas lett a padlás. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Most vettem észre, hogy a padlás helyenként havas, mert a kis réseken beesett, meg a szél is befújta. Ilyen fél és 1 méter hosszú kupacokban 1-2 cm vastagon áll, de valahol még vastagabb is. Ezt ugye érdemes levinni, még el nem kezd olvadni? Mert valaki azt mondta hogy nem fontos, de nem tudom ez mennyire jó megoldás.
2012. febr. 10. 16:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem is rendszeresen befújja a szél a cserép illesztéseinél(most is teljesen tele van a padlás) de eddig semmi teendő nem volt vele.

Olyan kis mennyiségű víz lesz belőle hogy észre sem veszed mire eltűnik.

2012. febr. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
1-2 centi az semmi, nem szabad hogy beázzatok tőle. De ha nagyon félsz, akkor fogj egy seprűt és söpörd szét. Akkor olyan kevés hó kerül egy helyre, hogy tuti elpárolog és nem folyik le.
2012. febr. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 I3ady válasza:
Ienkor szokták letakarízani
2012. febr. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!